• Свеж
Продавница-VAC 1,25 повеќенаменска млазница за подот 90633

Продавница-VAC 1,25 повеќенаменска млазница за подот 90633

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Продавницата VAC Floor млазница, повеќенаменска, ви нуди економична опција за одржување на вашиот простор уредно. Има трајна, пластична конструкција што е направена да трае долго време. Продавницата VAC млазницата има поставки и за тепих и за голи подови, така што можете лесно да ги вакумирате најразлични површини. Едноставно е да се закачите и користите, така што можете веднаш да започнете да уживате во чист под. Продавница VAC, повеќенаменска млазница за подот : Направено од трајна пластика. Поставки и за тепих и за голи подови. Млазот за вакуумско црево е направена за употреба со црево од 1-1/4 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи