• Свеж
Шеврон крајбрежјето II 14 14 wallидна уметност

Шеврон крајбрежјето II 14 14 wallидна уметност

DEN 7196.00

Од стока
Во магацинот

Во рамките на графичката колекција има различни слики, врамени со убаво декоративно обликување, давајќи му на секој дизајн убава естетика. Шеврон крајбрежни места II 14 "x 14" Wallидна уметност : Прекрасно врамена декоративна wallидна уметност со украсно обликување. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи