• Свеж
Девојки од Avia 4- Zip-Up јакна и шорцеви, сет со 2 парчиња патеки

Девојки од Avia 4- Zip-Up јакна и шорцеви, сет со 2 парчиња патеки

DEN 559.68

Од стока
Во магацинот

Овој дво-парчен сет од Авиа е совршен за секоја атлетска девојка. Поставената патека за патеки и шорцеви ги погодува сите вистински ознаки и ја одржува удобна во пракса и надвор од финишот. Вклучува јакна и шорцеви. Јакна : поштенски нагоре; стојат јака; предни отворени џебови; Ребрести полите и манжетни со дупки со палецот. Шорцеви : еластична половината со влечење; Предни отворени џебови. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи - полиестер направен од рециклирана пластика . 52% рециклиран полиестер/48% памук. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи