• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара Злото Око кратко ракав V-врат Графичка маица

Фармерки со Софија од Софија Вергара Злото Око кратко ракав V-врат Графичка маица

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Направете изјава со оваа графичка графичка тежина од ткивото од фармерките Софија од Софија Вергара, исклучиво на. Изработено е од мека мешавина од памук со опуштено вклопување за да ве одржува удобно од ден на ноќ, и има шик и зајакнувачка графика на предната страна што зрачи со позитивноста. Хага Уна Декларацин Кон Есте Камисета Естампада де Софиа фармерки Пор Софија Вергара, ексклузив. Esta Hecho de Una mezcla de algodón suave con un ajuste relado pare que te sientas cómodo de dia a noche, y tiene un gráfico chevere en el frente que raradia positividad. Добијте злобна нараквица за очи со вашата набавка. Додека трае снабдувањето. Obtén un brazalete para el "mal de ojo " con tu compra. Хаста Аготар егзистенција. Злобна графичка маичка со кратки ракави V-вратот на маици : Мерења на модели : Висина 5'9 ", половината 25", биста 34 ", колкови 35". RAW V деколте / acodadado v Ecote con costura de supración y borde crudo. Кратки ракави / манга Корта. Графички отпечаток на екранот на предниот дел / gráfico de импресиан де Пантала Ел Френте. Заокружено hi-lo HEM / Dobladillo Redondead. Изработка на меки Jerseyерси / Fabricación de Jersey. Опуштено вклопување / форма Реарадо. 60% памук, 40% полиестер / 60% алгодон, 40% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, суво суво на ниско, топло железо кога е потребно / лавадо, макина е фру -кон -бои, слични, секундарна баја на температурата, планичадо тибија на температурата.

Детални спецификации

Додатоци на производи