• Свеж
Основна капа за капачиња на Портланд Trailblazers - омилен фан

Основна капа за капачиња на Портланд Trailblazers - омилен фан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Вие сте жесток обожавател на Портланд Траил Блејзерс, кој сака да излезе на сите денови во играта. Сега можете да ја постигнете таа цел без напор со тоа што ќе ја ставите оваа масовна капа за прилагодлива капа на Портланд Блејзерс. Се одликува со прекрасни графики на Портланд Траил Блејзерс извезена на круната, така што можете да гарантирате дека случајната ќе биде на целосен приказ на арената. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% памук. Средна круна. Структурирано вклопување. Кривината сметка. Прилагодлива лента за прицврстување на кука и јамка. Изградба на шест панели со очни капаци. Везена графика. Една големина најмногу одговара. Контраст-боја Подземје. Површинска миење. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Омилен фан.

Детални спецификации

Додатоци на производи