• Свеж
Time и Tru Tie Tie Tie

Time и Tru Tie Tie Tie

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Оставете вашиот уникатен стил да заблеска со оваа опашка за коса од време и TRU! Оваа вратоврска за коса е дизајнирана со две опашки за без напор да го подобри вашиот изглед. Од симпатични коњчиња до ладни нараквици, оваа scrunchie е сигурно да додаде нешто посебно за секоја облека. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% еластичен. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Еластично. Карактеристики : Две опашки. Опашка за врзување на косата од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи