• Свеж
Тежина на летање со суперфлај ја тежината напред лебдечка тежина

Тежина на летање со суперфлај ја тежината напред лебдечка тежина

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Линијата за лебдечки мува на Superfly има прогресивен, тежина напред, зашилен дизајн за оптимална контрола на линијата. Лесно се вчитува за пукање на долга растојание и за точни кратки леани. Оваа линија со висок лебдат има боја со голема видливост и има издржлива облога отпорна на абразија. Линијата за лебдечки летачки перформанси на Superfly е одлична за најразлични апликации и услови за риболов со летање. Линија за лебдечки летачки перформанси на Superfly, големина 5 : Одлична за најразлични апликации и услови за риболов со летање. Прогресивен, тежина напред, зашилен дизајн. Товарите лесно. Боја со висока видливост. Издржлива, облога отпорна на абразија. Ниска меморија.

Детални спецификации

Додатоци на производи