• Свеж
Удобно бран од лесни улични сандали од кожни марки

Удобно бран од лесни улични сандали од кожни марки

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Марли од комфорт бран од лесна улица е модерен дел за фит и удобна кожа перфекција на сандал. Зголемената стапало помага да се апсорбира секој чекор, обезбедувајќи го крајното искуство со удобност. Discoverе го откриете удобниот бран со лесна улична колекција е за задоволството за нозете. 1 "потпетица. Бран на бранови подножје за супериорна удобност. Истегнување за вклопување и удобност. Заоблен отворен пети. Лесна и флексибилна надворешна плоча.

Детални спецификации

Додатоци на производи