• Свеж
Време и време женски рачен рачен зглоб и lnitial торба шарм

Време и време женски рачен рачен зглоб и lnitial торба шарм

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Времето и TRU женски кожен кожен лик со ласка и метал почетен "m " сет за шарм на торби е совршен додаток за секоја пригода. Топлиот кафеав кожен зглоб на кожен рак се одликува со кокошка кожа. Инриталниот шарм е метал со златен тон. Charm and Tassel висат на дебел метален прстен со златен тон со лесно затворање на кликнување. Шармот на зглобот и торбата може да се користи како сет или одделно. Златен тон. Кафеава кожа кожа. Почетна шарм на торби. Направено во Кина.

Детални спецификации

Додатоци на производи