• Свеж
Собрание на цревото за враќање на управувачот Sunsong Power

Собрание на цревото за враќање на управувачот Sunsong Power

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Цртовите за враќање на цревата за враќање на цевководот за враќање на електричната енергија ги надминуваат оригиналните стандарди за перформанси на опремата со максимален работен притисок од 250 psi и се погодни за операции со висок температура со низок притисок. Сите цевки се произведуваат од челик со висока оценка и електроплантирани со испорака на цинк. Супериорна корозија и отпорност на 'рѓа против елементи како што се висока влажност, патна сол, вода и варијанта. Секое црево е прецизно инженерско за да се вклопи и вклучува загради, громи, топлински штитови, грмушки и заштитни ракави, како што е потребно за да се осигури дека сите делови што се носат се обновени во оригинална состојба.

Детални спецификации

Додатоци на производи