• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна кокошка портрет сончогледово тело Ботаничка шема глам виолетова, декоративни перници

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактна кокошка портрет сончогледово тело Ботаничка шема глам виолетова, декоративни перници

DEN 201.60

Од стока
Во магацинот

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Димензии : 18 x 18. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чиста точка . инсерти за перници и случаи се направени од мек кадифен полиестер материјал. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња . Дизајн од Микеле Норман.

Детални спецификации

Додатоци на производи