• Свеж
Без граници мажите и големите машки француски панталони Тери ogогер, беж

Без граници мажите и големите машки француски панталони Тери ogогер, беж

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Запознајте го новиот херој на стил на лежење, без француски џогери на границите. Супер-мека со вклопување што е изградено за удобност, што не треба да се сака за овие панталони. Панталоните се карактеризираат со две странични џебови и џеб за заден лепенка. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Tapered Fight. Затворање : влечење на стилизирање; еластична лента за половината со вратоврска. Француска Тери ткаенина; амортизирана печатење. Достапно кај мажи и големи мажи големини S-3 XL. Машки француски тери џогер панталони од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи