• Свеж
Сребрени фармерки копродукции Машки Jace Jace Slim Fit Bootcut фармерки, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции Машки Jace Jace Slim Fit Bootcut фармерки, големини на половината 30-42

DEN 367.68

Од стока
Во магацинот

Silver Jeans Co. Машки JACE Slim Fit Bootcut фармерки - Размислете за Jacејс модерен каубојски џин. Седи под половината и има тенок вклопување низ колкот и бутот. Заврши со отворање на ногата од 18 ”подигање што ја надополнува потенок силуета додека сè уште се вклопува во чизмите. Bootcut фармерки со темно миење на индиго; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; Седи под половината со тенок колк и бутот; 30/32/34 '' Inseams; ; Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; 93% памук 6% полиестер 1% еластан; Увезени; Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи