• Свеж
Оригинален Делукс Машки базетех со долги ракави со преголем воен џеб Jerseyерси Худи Топ, големини S-XL

Оригинален Делукс Машки базетех со долги ракави со преголем воен џеб Jerseyерси Худи Топ, големини S-XL

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Base Tech Долги ракави со преголем воен џеб Jerseyерси Худи Топ, стилизирање на пулвер, прицврстен аспиратор со влечење, детали за контраст, џеб за поштенски пакувања, стандардна машина за миење. Дуксер. воен џеб.

Детални спецификации

Додатоци на производи