• Свеж
Најдобри воздушни кревети на американската армија со воздушна пумпа за наизменична струја, кралица

Најдобри воздушни кревети на американската армија со воздушна пумпа за наизменична струја, кралица

DEN 880.00

Од стока
Во магацинот

Изградена американска армија Силна : Овој подигнат кревет на кралицата на кралицата има моќна пумпа за воздух за брза инфлација за помалку од пет минути. Нашмирната површина за спиење и вградената перница нудат удобна површина за спиење додека конструкцијата на зракот на серпентина обезбедува одлична поддршка цела ноќ. Овој воздушен кревет исто така нуди уникатен дизајн на ребрата за да помогне во елиминацијата на исклучувањето. Препорачано и за внатрешна и за надворешна употреба. Вклучена е торба за патувања за лесно носење и складирање. Идеално за гости или на следното патување во кампување. Вклучен е и тешка поправка на лепенка. Мерки 80 инчи за 60 инчи за 15 инчи. Официјален лиценциран производ на американската армија. Сите такси за лиценцирање обезбедуваат поддршка на програмите за морал на армијата на САД, благосостојба и рекреација. Bestway е посветен на правење иновативни, квалитетни производи за луѓе од сите сфери на животот. Нашите широки придонеси за производи се движат од над копнените базени до воздушни кревети, од професионални чамци до возбудливи играчки и производи за слободно време. Bestway US Army Seteraira Air Bed со AC Air Pump, кралица : Изградена американска армија силна : овој крената воздушна кревети на кралицата има моќна пумпа за воздух за брза инфлација за помалку од 5 минути. Нашмирната површина за спиење и вградената перница нудат удобна површина за спиење додека конструкцијата на зракот на серпентина обезбедува одлична поддршка цела ноќ. Овој воздушен кревет исто така нуди уникатен дизајн на ребрата за да помогне во елиминацијата на исклучувањето. Препорачано и за внатрешна и за надворешна употреба. Вклучена е торба за патувања за лесно носење и складирање. Идеално за гости или на следното патување во кампување. Вклучен е и тешка поправка на лепенка. Мерки 80 "x 60" x 15 ". Официјален лиценциран производ на американската армија. Сите такси за лиценцирање обезбедуваат поддршка на програмите за морал на американската армија, благосостојба и рекреација. Најдобриот пат е посветен на правење иновативни, квалитетни производи за луѓе од сите сфери на животот . Нашите широки понуди на производи се движат од над копнените базени до надуени воздушни кревети, од професионални чамци до возбудливи играчки и производи за слободно време. Ел број-20041203-E231733. Капацитетот за тежина е 350 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи