• Свеж
26 26 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките среќни прогонувачки точки полиестерски акцент перница, традиционална портокалова рејтинг 1

26 26 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките среќни прогонувачки точки полиестерски акцент перница, традиционална

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едноставно Daisy 26 "x 26 " Традиционална портокалова Ноќта на вештерките среќни прогонувачки точки на акцент перница од колекцијата на вештерки. Оваа перница ќе додаде забава и стил на вашиот кревет, софа или фотелја! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Детални спецификации

Додатоци на производи