• Свеж
Бесплатна собрание за кратки ракави за кратки ракави

Бесплатна собрание за кратки ракави за кратки ракави

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Ново одење за кој било ден во неделата. Компната кошула од бесплатното склопување има ласкаво женско вклопување и носи каква било облека на следното ниво. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : јака од изрез. Затворање : Плоча на копчиња предни. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко чувство; печатење на сите. Chazpенски кратки ракави камп од бесплатно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи