• Свеж
Брилијантност фино накит 10к жолто злато скрипта Loveубовен прстен, големина 8

Брилијантност фино накит 10к жолто злато скрипта Loveубовен прстен, големина 8

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Инспирирајте loveубов на минималистички начин со овој на прстенот за дизајн на трендови создаден во цврсто 10к жолто злато. Изработен во сјајна завршница, зборот loveубов е испишана во центарот во скрипти букви. Одликувајќи се со деликатна лента, овој прстен е дизајниран така што буквите лежат хоризонтално на прстот. Достапно во други големини. Совршен за давање подароци. Брилијантност фино накит. Женски прстени. Трендовски прстени. Femaleенски прстени. Минималистички прстени. Златни прстени. Создадено во 10к жолто злато. Скрипта Loveубовен прстен. Femaleенски прстен. Полиран финиш. Минималистички прстен. Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за давање подароци. Брилијантност фино накит. Emsенски златни прстени. Достапно во разни понудени големини. Може да се носи со други предмети за накит.

Детални спецификации

Додатоци на производи