• Свеж
Пожелна патика за одење на Да Рандал

Пожелна патика за одење на Да Рандал

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие патики со чипка од Daxx се подготвени за сè. Рандал е главен атлетичар, дизајниран со мрежни ткаенини и лесни материјали. Инсол од 6 мм удобна пена ™ нуди вистинска количина на поддршка, а флексибилен филон единствен го заснова дизајнот. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : мрежа. Горниот материјал : мрежа. Материјал од надворешната страна : Филон. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи