• Свеж
Он. Телефонски случај со двоен слој за Google Pixel 6A - Црно чиста

Он. Телефонски случај со двоен слој за Google Pixel 6A - Црно чиста

DEN 159.68

Од стока
Во магацинот

Дејствувајте смело знаејќи дека вашиот Google Pixel 6 A ќе преживее сè што ќе фрлите на тоа. Потребно ви е телефонски случај што може да биде во чекор со вашиот авантуристички животен стил. Не дозволувајте ризикот од вкупно намалување на телефонот да ве задржи повеќе! Нашиот двослоен случај ви дава тешка заштита од елементите со заштита од капки од 10 стапки што ги надминува воените стандарди за пад! Вашата следна авантура чека .. Заштитете го ОНН. Ние сме. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот .. како да размислите за прашањето, "Што треба да го гледам гледањето овој викенд? Заштита на ко-обликувана двојна слој. Засилена заштита од агол. Текстурирани странични зафати. 2,5x Висината на тестот за воен пад. Компатибилен со Google Pixel 6 A. Не одговара на Google Pixel 6.

Детални спецификации

Додатоци на производи