• Свеж
Говедско миланеса, семеен пакет, 1. - 3. lb послужавник

Говедско миланеса, семеен пакет, 1. - 3. lb послужавник

DEN 77.44

Од стока
Во магацинот

Нема ништо како готвење од нула, особено кога ќе започнете со избраната рака и рачно исечено говедско месо Миланеса, Семејно пакување. Овој бифтек се сече дополнително тенок за да го намали времето на готвење и обезбедува 25 грама протеини на 3,95 мл. Одлично за печење, готвење со тавчиња и плетење, ова говедско месо е вкусен додаток на вашите омилени рецепти. Скарајте ги овие вкусни стекови со вашите омилени зачини и маринади и ставете го на креветот со солен кромид и моркови со страна на јасни компири за солени недела на вечера. Направете секоја вечер стек ноќ со нашата говедско месо Миланеса, Семејно пакување. Вклучува еден пакет говедско миланеса, семеен пакет, тежината варира. Без глутен. Еден пакет свежо говедско месо Миланеса, Семеен пакет. Одличен извор на протеини, витамин Б6, витамин Б12, цинк, ниацин, селен и добар извор на фосфор, рибофлавин и железо. Без глута . влажно на возраст за оптимално искуство во исхраната. Одлично за сос или печење. Вкусен додаток на вашиот омилен рецепт.

Детални спецификации

Додатоци на производи