• Свеж
DesignArt Woman Woman со поштенски портрет - Портрет фрлање перница - 18x18

DesignArt Woman Woman со поштенски портрет - Портрет фрлање перница - 18x18

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски модни фрлања перници . Попрскајте ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметнички перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие. Овие овие. Мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и поставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за портрет се печати со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - без мирис. - 100% хипоалергичен. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Мода. - Предмет : Романтични луѓе "Совршен акцент на кое било парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот капак. Машината миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши . Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

Детални спецификации

Додатоци на производи