• Свеж
со дизајн шик и печат за печат

со дизајн шик и печат за печат

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Имајте градина со цвеќиња на влезната врата без да направите никаква работа со поставување на E со дизајн на шик и печат на печат на влезот. Сигурно дека ќе биде топол добредојде на гостите, овој полиестерска врата е шарена, хипоалергична и машина што може да се мие. Прилагодете го неговиот изглед и вклопување со избирање од достапни бои и големини. Изберете од достапни големини. Направено од полиестер. Ткаена конструкција. Изберете од достапни бои. Хипо-алергичен. Внатрешна или надворешна употреба. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи