• Свеж
Патики за женски платформи во природа везди во бело

Патики за женски платформи во природа везди во бело

DEN 543.68

Од стока
Во магацинот

Издвоите од толпата во овие патики на starвездите кои се одлична опција за завршување на секоја облека оваа сезона. Comfortabel Fit и Fun Design Овие Starвездени патики ќе бидат совршени со вашата омилена облека ова лето PU горната, гумена надворешна плоча. Платформа од 1,25 инчи.

Детални спецификации

Додатоци на производи