• Свеж
Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - портокал

Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - портокал

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечности 7,75 инчи заменливи реверзибилни златни тон на тркалезниот кабел почетни нараквици со розова кутија - портокалова.

Детални спецификации

Додатоци на производи