• Свеж
Копче за дизајн на либерти топка крај, достапно во повеќе бои

Копче за дизајн на либерти топка крај, достапно во повеќе бои

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Дизајнот на птици е омилена тема за рустикален и дизајн на земја. Ова копче е произведено од квалитетен челик со рачно фалсификување и е завршено со врвна завршница. Лесно се инсталира со вклучен хардвер и е забележителна промена за секој кабинет. Слобода од 124мм топката на топката за дизајн на птици : Декоративно копче за кабинет. Вклучени сврзувачки елементи. Челична конструкција. Ограничена гаранција за живот. Бронза со бакар нагласува модел# : PN1780-VBR-C. ПЕВЕР МОДЕЛ# : PN1780 C-PEW-C. Погледнете ги сите копчиња. Заштеди пари. Живеј подобро.

Детални спецификации

Додатоци на производи