• Свеж
Време и време на координативни џогери за жени

Време и време на координативни џогери за жени

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Толку разноврсна и удобна за вашиот стил дома или исполнет со активност, овие координативни џогери од време и TRU се направени во памук за дишење со опуштено вклопување. Најдобриот дел : Зачудувачката боја на вратоврска додава шарен допир на вашиот изглед. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : високи. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; детали за боја на врзување; Должина на глуждот. Ogените џогери од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи