• Свеж
Кросовер кросовер 2. Магаци за миење садови и фен за гас

Кросовер кросовер 2. Магаци за миење садови и фен за гас

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Јачината, издржливоста и перформансите се во центарот на ново рафинираниот кросовер 2.0. Изградена со компоненти од професионално ниво и натоварени со моќни карактеристики, нашата мала фен за фен за гас и мијалник за миење садови комбинира иновативна технологија, енергетска ефикасност и докажана сигурност за оптимални резултати секој пат. Оваа единица за миење садови и фен за гас е совршена за комерцијални и професионални алишта. Фен за гас и мијалник управувана со монети со изградба на комерцијално одделение. 7.0 ку. Фен за контрола на гас на дното. 3,5 ку. Ft. Врвна контрола за миење садови. Заштеда на простор, наредена конфигурација е лесна за инсталирање. Предниот пристап за лесна услужливост. Часовник во реално време за среќен час, промотивни цени. Дополнително големо отворање на вратата за лесно вчитување и истовар. Голем капацитет со леснотија може да управува со преголеми оптоварувања.

Детални спецификации

Додатоци на производи