• Свеж
Бекарли 102- Контролна рака со топка зглоб

Бекарли 102- Контролна рака со топка зглоб

DEN 2080.00

Од стока
Во магацинот

Делови на Бек/Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари на ОЕ форма, вклопување и функција. Контролната рака доаѓа со топка спој на топката за целосна инсталација. Изградба на челик, железо или алуминиум за издржливост и отпорност на 'рѓа/корозија . Нов хардвер и грмушки вклучуваат таму каде што е применливо. Специфична апликација за ова возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи