• Свеж
Чудо на нација Девојче девојче Асиметричен Руфл плетен врв и хеланки, сет на облека

Чудо на нација Девојче девојче Асиметричен Руфл плетен врв и хеланки, сет на облека

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Побарајте го изгледот на вашето дете оваа сезона со Wonder Nation Toddler Girls Asimmetrical Ruffle Plit Top и Heabgings. Со супер мек плетено печатено врвот комплетен со асиметрични детали за полите на рифли и меки хеланки со детали за тресење, таа ќе биде слатка и софистицирана на која било празнична забава, семејно собирање или плејдер. Нејзините хеланки се комплетни со целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност, па затоа ќе се забавува со мешање и совпаѓање со други одлични парчиња од Wonder Nation за бескрајни симпатични комбинации. Чудо на нација Девојче девојче Асиметричен Руфл плетен врв и хеланки, сет од 2 парчиња : Супер мек плетен врв : Поли/спандекс Супер мек плетено врвот. Асиметрична шушкава полите. Отворање на еластичен ракав. Леглави : памук/поли/спандекс Jerseyерси нозе. Еластична лента за половината за лесно влечење на удобност. Детали за мини -руфли. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво, не бели. Достапно во црна саѓи или кранбери бакнеж. Големини 2 T, 3 T, 4 T и 5 T.

Детални спецификации

Додатоци на производи