• Свеж
Машки 2pk Coolforce кратки боксери за кратки нозе

Машки 2pk Coolforce кратки боксери за кратки нозе

DEN 399.68

Од стока
Во магацинот

Машки Расел 2pk Coolforce кратки боксери за нозе. Инженерски за да ја здобијат влагата од телото за да ве одржат кул. Овозможува истегнување за слобода на движење и флексибилност. Анти-ОДОР го инхибира изградбата на мирис. Меките шевови обезбедуваат дополнителна удобност. Означете бесплатно, кадифен мек лента за половината.

Детални спецификации

Додатоци на производи