• Свеж
Кингстон Добредојдовте ДОРМАТ

Кингстон Добредојдовте ДОРМАТ

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте на вашите гости со овој прекрасен доормат што е стручно направен со рака. Направено од 100% кокос, ова издржливо, тешки влакна е пријателска за земјата, природно абразивно за да ги исцеди чевлите чисти, ја задржува својата форма без оглед на сообраќајот на нозете и ја апсорбира влагата. Висината е 1½ "-2 ", вакуум, чиста или лесно црево чиста. Кингстон Добредојдовте ДОРМАТ.

Детални спецификации

Додатоци на производи