• Свеж
Време и време женски fau велур глужд чизми, широка ширина на располагање

Време и време женски fau велур глужд чизми, широка ширина на располагање

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Чизмите на Suede се во тренд, благодарение на сезоната Коачела и фестивалот. Чизмите за глуждот на глуждот на Време и Тру се совршено противотров ако не сте fanубител на фустани со обучувачи. Овие чизми се еџир, поставен додаток на вашите облеки, кои изгледаат како стилски со фустан или здолниште како што прават со фармерки. Со лесен, флексибилен ѓон за перничен чекор, овие чизми за блок-потпетици ги имаат потребните удобност и стил. Само на. Материјал : горен : полиестер; Outsole : Термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Пета за висина на пета од пена; лесен и флексибилен ѓон отпорен на лизгање. Cootsенски faux велур глужд чизми од време и Tru.

Детални спецификации

Додатоци на производи