• Свеж
Wilton W Party Bowl, ковчегот за Ноќта на вештерките

Wilton W Party Bowl, ковчегот за Ноќта на вештерките

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Послужете ги вашите застрашувачки третмани, пуканки, трик-или-лекуваат бонбони или мешавина од закуска во овој сад за забава за ковчези за Ноќта на вештерките. Децата ќе сакаат да грицкаат од ковчегот со светло зелена пајак. На плашливиот сад има дарежлива количина пуканки, совршена за индивидуална употреба или за споделување на вашата табела за десерт за Ноќта на вештерките. Чистењето е лесно, бидејќи е погодно за еднократна употреба! За да се соберат, едноставно расплетувајте ги и закачете ги јазичињата во слотови во внатрешноста на садот. Пакетот содржи една чинија. Wilton W3033 Party Bowl, ковчег за Ноќта на вештерките : Послужете ги вашите застрашувачки третмани, пуканки, трик-или-лекувачки бонбони или закуска во оваа забава за забава за ковчези за Ноќта на вештерките. Децата ќе сакаат да грицкаат од ковчегот со светло зелена пајак. Пласните чинии имаат дарежлива количина пуканки совршени за индивидуална употреба или за споделување на вашата табела за десерт за Ноќта на вештерките. Чистењето е лесно, бидејќи е погодно за еднократна употреба!. За да се соберат, едноставно расплетувајте ги и закачете ги јазичињата во слотови во внатрешноста на садот. Пакетот содржи една чинија.

Детални спецификации

Додатоци на производи