• Свеж
Поставен лист + сет на перници, микрофибер, отпорен на брчки, полн, светло сив

Поставен лист + сет на перници, микрофибер, отпорен на брчки, полн, светло сив

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Одлично за секој што бара само перници и вклопен лист за совпаѓање! Плескајте се со нашата луксузна колекција 1800 Премиум ултра-мека двојна четкана микрофибер ткаенина која е ткаена со најдобрата занаетчиство. Исклучително дизајнирана со совршена комбинација на издржливост и мекост што ќе ве спие удобно секоја вечер со наредните години! Близнак, близнак XL, полн, полн XL, кралица и разделена големина на кралицата ќе доаѓаат со 2 стандардни перници со големина. Кинг, Калифорнија Кинг, Сплит Кинг и поделените големини на Флекс Кинг ќе дојдат со 2 кралски перници. Машината што се пее, се суши брзо на суво суво. Луксузно изработена со супериорна дишеност што ќе ве задржи топло и пријатно во зима и кул во текот на летото. Максимална удобност : Вклучува 1 целосен вграден лист (54? X 75? X 15? Џеб) и 2 стандардни перници (20? X 30?). Стручно прилагодениот целосно еластизиран вграден лист со трајната еластична еластична што оди низ опремениот лист, ќе ги вклопи сите душеци 6 "-15" длабоко!. Хотелот Луксуз Чувствувајте ја разликата : Одлично за секој што бара само перници и соодветниот лист за совпаѓање! Плескајте се со нашата луксузна колекција 1800 Премиум ултра-мека двојна четкана микрофибер ткаенина која е ткаена со најдобрата занаетчиство. Исклучително дизајнирана со совршена комбинација на издржливост и мекост што ќе ве спие удобно секоја вечер за наредните години!. Премиум квалитет и хипоалергичен : Хипоалергичен хипоалергичен двојно четкан микрофибер предиво обезбедуваат отпорност од грини од прашина и други алергени, одлични за оние склони кон алергии или астма! Кожата е најголемиот орган во телото, па третирајте се како што треба со нашата луксузна колекција на микрофибер 1800 што ќе ве разбуди да се чувствувате одморено и освежено секое утро. Нашите постелнини се отпорни на брчки, отпорни на смалување, отпорни на избледени, отпорни на дамки и еколошки . Лесна грижа и отпорна на брчки : машина што се пее, се суши брзо на суво суво. Наменети да ги надминат сите други комплети на листови, ултра-меките предиво со двојно четкано микрофибер има супериорна мекост на египетскиот памук. Не се согласувајте за помалку или имитативни производи. Нашата технологија за отпорност на брчки ќе им даде на вашите чаршафи тој свеж, нов изглед секој пат кога ќе ги ставите на креветот. Не е потребно пеглање!. 30 -дневен ризик бесплатно 100% гаранција : Ние веруваме во нашите производи толку многу гарантираме дека ќе ги сакате! Ако не сте задоволни, едноставно контактирајте не за да ја вратите предметот за поврат. Погледнете ја нашата политика за враќање за детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи