• Свеж
Преносен полнач за напојување, LA 16800mAh Четири USB порта за брзо полнење надворешна батерија за резервна копија на мобилни телефони за iPhone, Samsung Galaxy, паметен телефон, мо

Преносен полнач за напојување, LA 16800mAh Четири USB порта за брзо полнење надворешна батерија за резервна

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Моќ во движење : Моќен и стилски преносен полнач од 16800m Ah. Овозможува осум обвиненија за i Phone 7 или пет обвиненија за Galaxy S8. Четири USB порти со голема брзина : Наплатете четири уреди одеднаш! Наполнете два паметни телефони и две таблети одеднаш! Никогаш повеќе не бегајте од обвинение. Дизајниран да одговара на вашиот i Phone : Тенок, елегантен, дизајн налик на паметни телефони со мерач на моќност од 4 LED. Наполнете ја батеријата со помош на вклучениот микро USB кабел или преку вашиот кабел за молња на Apple! Нема потреба да носите 2 кабли !! Преносна банка за напојување на полнач, LAX 16800m Ah Четири USB порта за брзо полнење надворешна батерија за резервна копија на мобилни телефони за i Phone, Samsung Galaxy, паметен телефон, мобилни телефони, надополнувања 4 уреди одеднаш!.

Детални спецификации

Додатоци на производи