• Свеж
Чудо девојки на нација Непречен градник, 2-пакет, големини S-XXL

Чудо девојки на нација Непречен градник, 2-пакет, големини S-XXL

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Не гледајте повеќе, совршените девојки беспрекорни бралети се тука! Девојките за чудо нација беспрекорни лесно наредени Bralette 2 Pack се направени со нејзината удобност и поддршка во умот. Овие девојки bralettes се дизајнирани со мека, лесна ткаенина со лесно наредени отстранливи обликувани чаши за да ја дадат поддршката, скромноста и удобноста што и е потребна во текот на денот. Овие Tween Bralettes имаат затегнат дно бенд за да ја одржат во место без оглед што носи денот. Прилагодливите и кабриолетните ленти со шпагети let ја оставаат да го носи овој градник класик или тркачки бек, давајќи her ја разноврсноста што ја сака. Одличен градник за обука да се слоши под облеката и да се смени во и надвор од кога е во движење. Девојки за обука на градници за обука на девојчиња вклучуваат две чудо девојки девојки беспрекорни лесно наредени бралети . Овие девојки Блалети се дизајнирани со мека, лесна ткаенина со лесно наредени отстранливи обликувани чаши за да ја дадат поддршката, скромноста и удобноста што и треба во текот на денот.

Детални спецификации

Додатоци на производи