• Свеж
Бесплатно склопување женски џемпер за кардиган со врат, лесна

Бесплатно склопување женски џемпер за кардиган со врат, лесна

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Тренд вреди да се обидете : екстра долгиот, тенок вклопен кардиган V-врат од слободно собрание. Оддадете се од џемперите на пуловер за стил на копче што може да се удвои како фустан или да се влече над маички или резервоари за слоевит изглед за забавен, женски изглед. Завршено со странични парчиња за лесно движење. Исклучиво на. Материјал : 81% вискоза/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : тенок. Тежина : лесна. Деколте : V-врат. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; странични парчиња. Cardенски џемпер за кардиган на вратот од слободно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи