• Свеж
Џемпер од розов ангел везена срцева пуловер

Џемпер од розов ангел везена срцева пуловер

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Овој симпатичен везен џемпер продолжува да биде еден од најсилните продажни производи од година во година. Ова е задолжително за секоја гардероба за девојчиња. Везови. Срцев вез. Мулти-бои срца. 100% акрилик. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи