• Свеж
Габриел Г - Ултра Струтс

Габриел Г - Ултра Струтс

DEN 2372.48

Од стока
Во магацинот

Gabriel G56714 Ultra Struts се вклопува во 89-98 MAZDA MPV RWD Бесконечно променливо амортизирање за контрола по барање на сите услови на патот. G-Force Technology за побрз одговор, подобрен живот на производот и постојана, сигурна контрола на возењето. Вентилацијата на Stable Ster обезбедува подобрен контакт со гуми со патот за контрола, безбедност и перформанси.

Детални спецификации

Додатоци на производи