• Свеж
Апсолутно познат женски плус големина леопард фустан со качулка

Апсолутно познат женски плус големина леопард фустан со качулка

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Овој апсолутно познат фустан со качулка е сигурен дека ќе стане ваш за да се занимавате со стил. Направено од мека француска ткаенина Тери со пријатна прицврстена аспиратор, овој животински печатен фустан без напор со патики и за обичен ден надвор. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Леопард печати вметнувања на ракави и страни. Плус големина леопард печатен фустан со худи за жени од апсолутно познати.

Детални спецификации

Додатоци на производи