• Свеж
Safavieh Trinz Surkled Decorative Pillow, 18 18

Safavieh Trinz Surkled Decorative Pillow, 18 18

DEN 595.20

Од стока
Во магацинот

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Живеј подобро. Safavieh Trinz Surkled Decorative Pillow, 18 "x 18 ", рума за треперливи нијанси и интригантна текстура на оваа перница од Тринц се прелева со привлечна привлечност и лесно ја буди естетиката на секој декор. Меките тонови на руменило им даваат на неутралните мебел само допир на романтична боја, а мешавината на вискоза-котон го прави Тринц свилен-мека и ултра удобна. Вклучува 18 in. X 18 in. Перница. Руменило перница за стилски додаток. Материјал : школка : 60% вискоза, 40% памук. Затворање : патент. Вметнете : поли. Една перница. Материјал : школка : 60% вискоза, 40% памук. Само Хемиско чистење. Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Не е потребно собрание. Додатоци во животниот стил (и) сликата не е вклучена. Одрекување : Перниците имаат тенденција да се израмнат за време на транзитот, но овие совети треба да ви помогнат брзо да ја внесете таа перница во нејзината најтешка форма! . Откако ќе се распакуваат, нежно мачкајте ја перницата за да помогнете во олабавување на влакната. Фрли ја перницата во фен на низок амбиент. Најважниот совет е да се вклучи чорап полнет со тениска топка за да се помогне да се „победи“ перницата во нејзината меки форма. Извадете од фен и гордо прикажете го вашето ново парче уметност на каучот! . Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да варира малку.

Детални спецификации

Додатоци на производи