• Свеж
Pioneer Woman 2-парчиња готвач нож и парет сет, цветен букет

Pioneer Woman 2-парчиња готвач нож и парет сет, цветен букет

DEN 799.68

Од стока
Во магацинот

Надградете ги вашите кујнски способности со пионерската жена цветајќи букет со нож и парети за готвачи со 2 парчиња. Чувајте го овој поставен во вашата кујна за да ги задоволите сите ваши потреби за сечење, сечење и кујнски подготвителни потреби. Без разлика дали го користите ножот за паркирање за сечење билки, или нож на готвачот за сечење на омилените зеленчуци, лопати од не'рѓосувачки челик со висока јаглерод ќе ви помогнат да ја завршите работата со леснотија. И двата ножеви доаѓаат со корици на сечилото за лесно и безбедно складирање и карактеристики на цветниот дизајн на REE и живописни бои што ќе додадат забавен и функционален поп на боја на вашиот прибор за кукети. Гответе како пионерска жена со пионерската жена цвета букет 2-парчиња готвач нож и парет сет. Meet REE : Ree Drummond е најпродавана авторка на Timesујорк Тајмс, ТВ-личност, феном на социјални медиуми и жената која стои зад популарниот блог за животен стил на пионерската жена Тоа започна сето тоа. Таа е исто така lубител на путер, басет песни, Етел Мерман, нејзиниот ловец, каубојски сопруг Лад и нивните четири деца. Нејзиниот стил на обична земја и вкусни рецепти ја направија да се занимаваат со сите работи што готват и забавуваат. Пионерската жена со 2 парчиња нож за готвачи и парери, цветачки букет : сетот содржи 1 нож за пакување и 1 нож на готвачот, плус корици на сечилото. Продолжете со рака за сечење, сечење, пилинг и други активности за подготвување во кујната. Сечила од не'рѓосувачки челик со висока јаглерод. Ергономски дизајнирани рачки. Веднаш миење на рацете и исушете. Womanената Пионер Пионер (ака Ри Драмонд) е наградуван блогер за храна и ТВ личност, и ја споделува својата експертиза за шепоти, садови, тави, дрвени лажици, чинии, ножеви, мерни чаши, бокали и повеќе со. И, можете да додадете цртичка од тој стил на пионер во вашата спална соба, исто така, благодарение на колекцијата за постелнина на Pioneer Woman. РЕЕ има рачно избрани јоргани, перници, дувчиња и ќебиња што се позајмуваат на лесно мешање и совпаѓање, со смели отпечатоци и бои што координираат. „Lifeивотот е зафатен деновиве и мислам дека имањето пријатна, поканувачка спална соба е тајната за разумност“, вели Ри. Таа беше вклучена во секое парче за да се осигура дека сите тие се убави, практични, функционални и во согласност со нејзиниот личен стил. Според нејзините зборови : „Сакам секое парче да биде нешто што јас самиот би го преиспитал. Пионерската жена со 2 парчиња готвач нож и парет сет, цветајќи букет : PW2167543914027.

Детални спецификации

Додатоци на производи