• Свеж
Чудо на нација Девојки девојки Флип Флопс, големини 7 8-11 12

Чудо на нација Девојки девојки Флип Флопс, големини 7 8-11 12

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Симпатична и забавна. Овие флип -апостолки од Wonder Nation се симпатичен, летен додаток на гардеробата на девојчето на вашето дете. Овие сандали со флип -флоп имаат класичен пети од грло со детали за прашка за безбедно вклопување. Најдобриот дел : текстура и удобно стапало во шарени отпечатоци или светли цврсти тонови. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Thong Toe; Детали за пратеници за безбедно вклопување; Печатено или цврсто стапало. Флип -флип -флопки за девојчиња од деца од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи