• Свеж
DesignArt Бела Гербера цвет на златна беж боја II платно wallидна уметност

DesignArt Бела Гербера цвет на златна беж боја II платно wallидна уметност

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен цвет од бело гербера на златна беж боја на бојата II платно уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорен на блед на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Стил : Флорална маргаритка. Тема : Цветен, шарм во земјата. Боја : Бела, беж. Пристигнува подготвени да висат на wallидот.

Детални спецификации

Додатоци на производи