• Свеж
Нема граници на кратки на јуниори

Нема граници на кратки на јуниори

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Со редуксот на 90 -тите во целост, без никакви граници не се само она што ви треба за да ја заокружите вашата гардероба. Тие се слој на лесно со опуштено вклопување и прилагодливи ленти за рамо, додека меката ткаенина се чувствува одлично во текот на целиот ден. Без напор начин да започнете со секојдневните денови, само спарете ги овие кратки со исечени мета и патики и имате тренд на тренд во еден момент. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо. Ockебови : две странични џебови на цвест; Еден преден џеб. Карактеристики : Супер-мека ткаенина. Кратки за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи