• Свеж
Хидрауличко црево сопирачки се вклопува Изберете: 1990- Ford F150, 1990- Ford Bronco

Хидрауличко црево сопирачки се вклопува Изберете: 1990- Ford F150, 1990- Ford Bronco

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Хидрауличните црева на сопирачките Acdelco се квалитетни засилени црева кои носат течност за да пренесуваат сила во рамките на системот за хидраулични сопирачки. Секое црево за сопирачката содржи двојно облечени фитинзи за да обезбеди подолг животен век и издржливост. Хидрауличното црево Acdelco Professional сопирачки е високо квалитетна компонента за замена за системот за сопирање на вашето возило. Acdelco Хидрауличко црево за хидрауличко црево GM-препорачано за замена за вашите GM возила оригинална фабричка компонента. Нуди квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведено со спецификација на Оригинална опрема за ГМ за вклопување, форма и функција. Инженерски и тестирани според највисоките стандарди. Дополнителни карактеристики Боја : Црно црево, сребрена цевка.

Детални спецификации

Додатоци на производи