• Свеж
Ournourneyе женски жени никси ширина ширина на тока на текстура на текстура, пумпи за пети

Ournourneyе женски жени никси ширина ширина на тока на текстура на текстура, пумпи за пети

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Ако барате чевли што никогаш нема да излезе од стил, тогаш колекцијата Nixey Heel By Journee е совршен избор. Оваа потпетица на пети на пети се одликува со вегански кожни горе со прекрасна текстура на крок и шармантна лента за токи што додава малку дополнителна талент. Подлогата на чевлите за чевли обезбедува дополнително амортизирање, додека нејзината широка ширина на ногата обезбедува удобно и совршено вклопување. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Детални спецификации

Додатоци на производи