• Свеж
Марвел Паншир гледајќи црвена и голема машка маичка за маички, големини S-6xl, маици со мажите Марвел

Марвел Паншир гледајќи црвена и голема машка маичка за маички, големини S-6xl, маици со мажите Марвел

DEN 191.68

Од стока
Во магацинот

Фановите на Марвел, радувај се! Покажете ја вашата благодарност за Марвел и сите нивни стрипови со оваа кул графичка мета. Супер мекото без обележје не е само модерен, туку и многу удобен. Овие на тренд графики можат лесно да се спарат со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Ова ќе биде основно парче во вашиот плакар и совршено за секоја пригода. Совршено за оние кои го сакаат казнениот! Марвел со кратки ракави графички екипаж вратот опуштена вклопувачка маица (машка или машка голема и висока) 1 пакет. Ребрест екипаж. Печатен графички екран на казнување. 100% памук. Машина за перење. Â © Марвел, сите права се задржани. Земја на потекло : Увезен.

Детални спецификации

Додатоци на производи