• Свеж
Елегантни удобни постелнини чаршафи полиестер близначки близнаци xl жолта конец брои

Елегантни удобни постелнини чаршафи полиестер близначки близнаци xl жолта конец брои

DEN 180.64

Од стока
Во магацинот

Ноќна ноќ со ладен сет на постелнина - Нашите двокреветни чаршафи вклучуваат 1 близнак/XL рамен лист 66 x 96 инчи, 1 дрвени/XL поставени лим 39 x 80 инчи и 2 стандардни перници 20 x 30 што одговара на стандардна перница. Овие листови за постелнина и перници се совршени за сите временски услови без разлика дали лето, пролет, па дури и зима. Уживајте во релаксирачка ноќ додека се грижите со нашите елегантни комплети за постелнина за удобност! Луксузен 1500 броење на нишки египетски квалитет со три линии за постелнина, дише, мека премиум хотел квалитет 4-парчен кревет поставен во кутија за подароци, длабок џеб и лесно вклопување, близнак/близнак XL, жолт. Добредојдовте на Елегантна удобност : Екстра трајно ткаење создава вечна мекост. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер е обработен за да биде отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што го чува во одлична состојба . Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантната удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива што се дури и пофини, подолги , и посилна од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Детални спецификации

Додатоци на производи